Het team

Het team van De Bundel bestaat uit enthousiaste, gepassioneerde en betrokken leerkrachten. Lesgeven is hen op het lijf geschreven!

Groepsindeling schooljaar 2021-2022

Groep 1/2A Ellis Bollen (di t/m vr)
Ine Pennink (ma)
ebollen@leerplein055.nl
ipennink@leerplein055.nl
Groep 1/2B Floor Meijering (ma t/m vr)
Ine Pennink (dinsdagochtend)
fmeijering@leerplein055.nl
ipennink@leerplein055.nl
Groep 3/4 Michelle Rorije (ma, woe t/m vr)
Vera van Otterloo (di)
mrorije@leerplein055.nl
vvotterloo@leerplein055.nl
Groep 5/6 Jan van der Worp (ma en di)
Vera van Otterloo (woe t/m vr)
jvanderworp@leerplein055.nl
vvotterloo@leerplein055.nl
Groep 7/8 Tom Leusveld (ma t/m vr) tleusveld@leerplein055.nl
Leerkrachtondersteuner Denny Harte (ma t/m do) dharte@leerplein055.nl
Onderwijsassistent Nynke Wielenga (ma, di, do) nwielenga@leerplein055.nl
Onderwijsassistent Lidia Olsthoorn (ma) aklaassen@leerplein055.nl
Intern Begeleider Marije Huijsmans mhuijsmans@leerplein055.nl
Directeur Iris Hollander ihollander@leerplein055.nl

 

Taal-/ leescoördinator Ine Pennink
Rekencoördinator Floor Meijering
ICT Michelle Rorije
Opleider in de School Tom Leusveld
Administratief medewerkster Marja Boon (maandagochtend en donderdagochtend)
Conciërge Willem Pijpers (maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend)
Gym Linda Welker (woensdag)

 

* Linda Welker en Willem Pijpers staan niet op de foto

 

Delen via