Het team

Het team van De Bundel bestaat uit enthousiaste, gepassioneerde en betrokken leerkrachten. Lesgeven is hen op het lijf geschreven!

Groepsindeling schooljaar 2022-2023:

Groep 1/2A Ellis Bollen (ma t/m woe en vr)
Vera van Otterloo (do)
ebollen@leerplein055.nl
vvotterloo@leerplein055.nl
Groep 1/2 B Floor Meijering (ma t/m vr)
Ine Pennink (dinsdagochtend)
fmeijering@leerplein055.nl
ipennink@leerplein055.nl
Groep 3 Michelle Rorije (di t/m vr)
Ine Pennink (ma)
mrorije@leerplein055.nl
ipennink@leerplein055.nl
Groep 4 Emma Brouwer (ma, di, do, vr)
Vera van Otterloo (woe en vr)

vvotterloo@leerplein055.nl
Groep 5/6 Ilja Deinert (ma t/m woe)
David Csany (do t/m vr)
ideinert@leerplein055.nl
dcsany@leerplein055.nl
Groep 7/8 Marinde v/d Giessen (ma t/m vr) mvandegiessen@leerplein055.nl
Leerkrachtondersteuner Denny Harte (ma t/m do) dharte@leerplein055.nl
Onderwijsassistent
groep 1/2A en 1/2B
Nynke Wielenga (ma, di, do) nwielenga@leerplein055.nl
Onderwijsassistent en muzieklessen Lidia Olsthoorn (ma) aklaassen@leerplein055.nl
Intern Begeleider Marije Huijsmans mhuijsmans@leerplein055.nl
Directeur Iris Hollander ihollander@leerplein055.nl

 

 

Taal-/ leescoördinator Ine Pennink en Marinde van de Giessen
Rekencoördinator Floor Meijering
ICT Michelle Rorije
Opleider in de School Marije Huijsmans
Administratief medewerkster Marja Boon (maandagochtend en donderdagochtend)
Conciërge Willem Pijpers (maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend)
Gym Bart Gerritsen (woensdag)

 

*Willem Pijpers staat niet op de foto

 

Delen via